Термометр / барометр TFA 125000
TFA 125000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TFA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TFA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TFA 125000
Все цены 6 →TFA Термометр вуличний TFA, метал, чорний, 35x14x165 мм 125000 | 499 грн. |
Термометр вуличний Tfa метал Чорний 35x17x428 мм (125000) | 499 грн. |
Термометр TFA 125000 | 499 грн. |
Вуличний металевий термометр TFA 12.5000 16.5 см | 499 грн. |
Термометр вуличний металевий TFA (125000) | 499 грн. |
Термометр вуличний TFA метал чорний 165х35х14 мм (125000) | 499 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →