Термометр / барометр TFA 125011
TFA 125011 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TFA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TFA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TFA 125011
TFA Термометр вуличний TFA, метал, сріблястий, з кріпленням, 100x17x428 мм | 1 129 грн. |
Термометр вуличний TFA 125011 | 1 129 грн. |
Вуличний металевий термометр TFA 12.5011 висота 42.8 см | 1 129 грн. |
Термометр вуличний металевий TFA (125011) | 1 129 грн. |
Термометр вуличний TFA метал сріблястий з кріпленням 428х100х17 мм (125011 | 1 129 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →