Биты / торцевые головки TOPTUL GZA1447
TOPTUL GZA1447 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TOPTUL.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TOPTUL GZA1447
Все цены 6 →Набір головок тоцевих TOPTUL 14шт (GZA1447) | 5 670 грн. |
Haбір інструмента електроізольованого TOPTUL 1/4" VDE (6-гp) 14од.(GZA1447 | 5 670 грн. |
Набір електроізольованого інструменту Toptul VDE 1/4" 14 предметів (GZA144 | 5 670 грн. |
Набір інструменту електроізольовані VDE 1/4" 14ед. (6-гр.) TOPTUL GZA1447 | 5 670 грн. |
Набір ізольованого інструменту TOPTUL VDE 1/4" 14од. (6-гр.) GZA1447 | 5 670 грн. |
Набір інструменту електроізольованого VDE 1/4 14од. TOPTUL GZA1447 | 5 670 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →