Стул Vetro N-20-8
Фото 5 |
Vetro N-20-8 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro N-20-8
Стілець на хромованих ніжках Vetro VT-N-20-8 штучна шкіра колір білий | 2 481 грн. |
Стілець на хромованих ніжках Vetro VT-N-20-8 штучна шкіра колір молочний | 2 481 грн. |
Стілець на хромованих ніжках Vetro VT-N-20-8 штучна шкіра колір кави-мокко | 2 481 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →