Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Стільці   /   Vetro

Стілець Vetro R-180

Фото - Стілець Vetro R-180
Фото 41
Vetro R-180
Колір
Призначеннястул крісло
Сидіння і спинка
Форма сидінняквадратна
Оббивка сидіннятканина
Розміри сидіння (ШхГ)59.5x50.5 см
Спинканапівзакрита
Оббивка спинкитканина
Основа
Опораніжки під кутом
Матеріал каркасуметал
Інше
Упори для рук
М'яке крісло
Висота стільця83 см
Максимальне навантаження120 кг
Вага11 кг
Офіційний сайтvetro.com.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Обертання стільця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Vetro R-180

Усі ціни 8 →

VETRO Поворотный стул R-180 Зеленый мох, Черный

- стильный дизайн в сочетании с функциональностью - удобная высокая спинка и комфортное глубокое сиденье, с подлокотниками... ще- мягкий наполнитель изготовлен из пенополиуретана высокой плотности - в качестве обивочного материала использован букле - прочные металлические ножки окрашены в цвет - специальные пластиковые накладки на ножках защитят пол от повреждений - прочная конструкция, надежный поворотный механизм на 360 градусов, с автоповоротом
Kupistul.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 155 грн.

VETRO Поворотний стілець R-180 Зелений мох, Чорний

Hatta.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Стілець для кухні та вітальні Vetro Mebe R-180 Зелений мох/чорний (R-180-green-moss/black)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 640 грн.

Стілець для кухні та вітальні Vetro Mebe R-180 Молочна хмара/капучино (R-180-milk-cloud/cappuccino)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Стілець поворотний для кухні, кафе, бару R-180 Vetro Mebel Капучіно/Молочна хмара (метал/тканина) (R-180-milk-cloud/cappucci

Маркетплейс: Rozetka.ua  Good Trend З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 140 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Vetro R-180