Стілець Vetro M-65
![]() |
Vetro M-65 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vetro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vetro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vetro M-65
Усі ціни 30 →VETRO Стул M-65 Серый | 4 275 грн. |
| 4 275 грн. |
Стілець Vetro Mebel M-65-brown-velvet/ black | 3 976 грн. |
| 4 719 грн. |
VETRO Стул M-65 Коричневый | 4 275 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →