Электробритва VGR V-397
Фото 5 |
VGR V-397 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-397
Все цены 8 →Акумуляторна машинка для гоління VGR V-397 Сухе/вологе гоління Сірий | 710 грн. |
Багатофункціональна акумуляторна бритва з 5 голівками для гоління бороди і | 770 грн. |
Електробритва VGR 5 голівок для гоління, 90 хв роботи від акумулятора (V-3 | 759 грн. |
Багатофункціональна акумуляторна електробритва сухе/вологе гоління VGR V-3 | 750 грн. |
Багатофункціональна акумуляторна електробритва для гоління VGR V-397 | 779 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →