Эпилятор VGR V-706
Фото 7 |
VGR V-706 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-706
Все цены 17 →Акумуляторний жіночий епілятор VGR (2 режими швидкості, 18 пінцетів, 5 Вт) | 535 грн. |
Епілятор VGR V-706 5 Вт Нержавіюча сталь | 523 грн. |
Акумуляторний жіночий епілятор VGR (2 режими швидкості, 18 пінцетів, 5 Вт) | 499 грн. |
Епілятор портативний VGR V-706B | 569 грн. |
Епілятор портативний VGR V-706GR | 569 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →