Эпилятор VGR V-726
Видео 3Фото 7 |
VGR V-726 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-726
Все цены 15 →Епілятор VGR V-726 для всього тіла, бездротовий, з підсвічуванням | 549 грн. |
Епілятор VGR V-726 Зелений ABS пластик | 553 грн. |
Епілятор для всього тіла бездротовий з підсвічуванням акумуляторний VGR V- | 695 грн. |
Жіночий Епілятор для тіла VGR V-726 | 619 грн. |
Жіночий Епілятор для тіла VGR V-726 | 572 грн. |
eще 10 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →