Эпилятор VGR V-722
Видео 6Фото 6 |
VGR V-722 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог VGR 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели VGR.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-722
Все цены 76 →Набір VGR V-722 2 в 1 для догляду, електробритва + епілятор з підсвічуванн | 589 грн. |
Епілятор 2 в 1 VGR V-722 Рожевий S | 656 грн. |
Епілятор зі щіткою для очищення VGR V-722 | 670 грн. |
Жіночий епілятор 2 в 1 VGR V-722 електробритва з підсвічуванням | 588 грн. |
Епілятор VGR V-722 акумуляторний 2 швидкості 32 пінцета з насадками Рожеви | 755 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →