Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   Victorinox

Швейцарський ніж Victorinox Tourist

Фото - Ніж / мультитул Victorinox Tourist
Відео 29Фото 3
Victorinox Tourist
Колір
Тип
швейцарський
Кількість функцій
9 шт.
Конструкція
складаний
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Довжина (складений)
84 мм
Вага
60 г
Додатково
кріплення для ремінця / кільце /
Функції та можливості
консервний ніж
відкривачка для пляшок
штопор
додаткове лезо
шліцева викрутка
стрипер
пінцет
шило-швайка
зубочистка
Країна походження бренду
Швейцарія
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2015
Маркування виробника
0.3603

Vx03603

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.

Купити Victorinox Tourist

Усі ціни 33 →

0.3603 Ніж Victorinox Swiss Army Tourist червоний Vx03603

Опис ножа Victorinox Swiss Armi Tourist 0.3603 Швейцарський кишеньковий армійський ніж Victorinox Tourist містить всі необхід... щені інструменти, які можуть Вам знадобиться під час подорожі.Victorinox Tourist є аналогом Victorinox Spartan, але відрізняється набагато меншим розміром. Ніж виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Рукоять виконана з глянсового червоного нейлону. Довжина – 84 мм. Вага – 59,6 р. Victorinox Tourist є
Fonariki.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
1 682 грн.

Нож Victorinox Tourist Red 0.3603

Складной нож Victorinox TOURIST 0.3603 является аналогом Victorinox Spartan, но имеет более компактные габариты, его длина со... щеставляет 84 мм, и меньший вес. Это офицерский нож, который станет самой нужной вещью в любых самых сложных полевых условиях. В его довольно маленькую рукоять встроены 9 инструментов, которые выполняют 12 функций.
Victorinox-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 851 грн.

Швейцарський ніж Victorinox Tourist Червоний (0.3603)

Victorinox Tourist - офіцерський складаний ніж із серії армійських ножів малого розміру. Завдяки компактності зручний в екс... щеплуатації та зберіганні. Має дванадцять функцій. Крім звичайних великих і малих лез, забезпечений масою необхідних у поході функцій - ножем для консервів, відкривалкою для пляшок, шилом, штопором та іншими елементами. Містить 12 функцій: Велике лезо; Мале лезо; Штопор; Консервний ніж із Малою викруткою; Відкривалка з викруткою; Прилади для зняття ізоляції; Шило, кернер; Кільце для ключів; Пінцет; Зубочистка.
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 425 грн.

Мультитул Victorinox Tourist 84мм / 12предметов / червоний (0.3603)

Тип: міні-мультитул / Кількість інструментів: 12 / Кількість функцій: 12 / Вага, г: 51
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 850 грн.

Victorinox 0.3603

Ніж VICTORINOX Swiss Armi Tourist (0.3603) - компактний і функціональний ніж, який володіє оптимальним набором функцій. У цьо... щему ножі є: велике і мале лезо, штопор, ножа для відкривання консервів, комбінований інструмент з відкривачкою для пляшок, з плоскою викруткою-інструментом для зняття ізоляції, кільце для підвісу, пінцет і зубочистка. Клинок ножа виконаний з високоміцної нержавіючої сталі, а руків'я - з міцного глянсового нейлону. Ніж VICTORINOX Swiss Armi Tourist (0.3603) з глянцевою червоної рукояттю - Ваш незамінний інструмент як для використання у повсякденному житті, так і в походах, в дорозі і виїздах на природу. Невеликі розміри дозволяють завжди носити ножа в кишені піджака або штанів, а завдяки наявності спеціального кільця Вам надається можливість повісити його на ключі. Клинок ножа виконаний з високоміцної нержавіючої сталі, а руків'я - з міцного глянсового нейлону. Крім того, на цей швейцарський ніж Victorinox розповсюджується довічна гарантія від виробника на матеріали і якість збірки. Купіть ніж VICTORINOX Swiss Armi Tourist (0.3603) за нашою доступною ціною і Ви отримаєте якісний інструмент від відомого виробника швейцарських ножів Victorinox.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
1 549 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Victorinox Tourist

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди