Заглибний насос Volks WQ8-12G
![]() |
Volks WQ8-12G поплавковий вимикачподрібнювач |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks WQ8-12G
Усі ціни 11 →| 6 323 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS WQ 8-12G 1,1 кВт | 6 453 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS WQ 8-12G 1.1кВт 8694900304190532 | 6 453 грн. |
| 6 453 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →