SSD WD Green SSD WDS500G5G0A 500 GB
![]() |
WD WDS500G5G0A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SSD WDS500G5G0A 500 GB
Усі ціни 18 →| 6 299 грн. | ![]() |
| 6 709 грн. | ![]() |
Накопичувач SSD 500GB WD Green 2.5" SATA III 3D NAND (WDS500G5G0A) WDS500G5G0A | 6 328 грн. |
| 6 091 грн. |
SSD накопичувач WD 2.5" 500GB 545MB/S GREEN (WDS500G5G0A) WDS500G5G0A | 6 380 грн. | ![]() |
ще 13 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
SSD WD Green SSD Green SSD отримує позитивні відгуки від користувачів завдяки своїй стабільності та швидкості, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Користувачі відзначають, що накопичувач демонструє надійну роботу навіть після тривалого періоду експлуатації. Також важливим аспектом є об'єм накопичувача та наявність програмного забезпечення від виробника, яке дозволяє легко оновлювати прошивку, що додає зручності у використанні. Загалом, цей SSD є чудовим вибором для домашнього ПК, забезпечуючи швидкість та надійність, які значно покращують користувацький досвід у порівнянні з традиційними жорсткими дисками.
Переваги
1 0 4 2 |
Стабільність, швидкість та чуйність. Немає |
Взяв у DNS приблизно за 2600. Мій перший SSD, встановив тільки вінду. Розмітив 100 гб. Ціна. Швидкість. Не гріється. Можливо, крихкий корпус, але після установки вже не турбує. |
Поставил его в ноутбук 10 месяцев назад на смену жёсткому диску.Скорость загрузки и вообще реакции ноутбука заметно возросла. Часто качаю с торрентов.За это время "здоровье" диска уменьшилось до 97%. Если так и будет убывать примерно по 4% в год, лет на 5 хватит. А к тому времени уже и более объёмные диски станут дешевле. Цена. Скорость (по сравнению с жёстким диском). Нет користуюся WD WDS120G1G0A кілька місяців |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації WD Green SSD WDS500G5G0A
| Ціни на WD Green SSD WDS500G5G0A |
|---|---|---|---|---|
| WD Green SSD WDS100T5G0A 1 TB 1 млн. ч | від 5 727 грн. | 35 пропозицій | ||
| WD Green SSD WDS200T5G0A 2 TB 1 млн. ч | від 12 962 грн. | 43 пропозиції | ||
| WD Green SSD WDS500G5G0A 500 GB | від 5 989 грн. | 18 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →

Загальний час роботи 8767 годин.
Число включень 2236 разів.
Усього хост-читань 27308 GB
Всього хост-записів 7932 GB
Всього NAND-записів 6747 GB