Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Теніс, сквош та бадмінтон   /   Ракетки для великого тенісу   /   YONEX

Ракетка для великого тенісу YONEX Vcore 98 305g

Фото - Ракетка для великого тенісу YONEX Vcore 98 305g
Фото 11
YONEX Vcore 98 305g
Колір
Призначення
доросла
Матеріал каркасу
карбон (графіт)
Довжина ракетки
687 мм
Площа струнної поверхні
632 см²
Струнна формула
16x19
Баланс
у ручку / 315 мм /
Розмір ручки
2—4
Вага
305 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YONEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YONEX.

Купити YONEX Vcore 98 305g

Усі ціни 8 →

Ракетка для тенісу Yonex VCore 98 (305g) Scarlett Gr3

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
12 310 грн.

Ракетка для тенісу Yonex VCore 98 (305g) Ruby red Gr3 (08VC98RBYR Gr3)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Multi Athlet Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 461 грн.

Ракетка для тенісу Yonex VCore 98 (305g) Ruby red Gr4 (08VC98RBYR Gr4)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Multi Athlet Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ракетка для великого тенісу Yonex Vcore 98 (305G) Gr3 Red 07VC98ST MISC

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOP OG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 428 грн.

Тенісна ракетка Yonex Vcore 98 (305g) Scarlett Розмір ручки: №4 (4 1/2)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sportplatz З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 299 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на YONEX Vcore 98 305g