Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 kVA (5AVRZP9100)
Videos 1Photos 17 |
Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 kVA
accurateLC-filter
Type:electromechanical
Power:10 kVA
Input voltage:100 – 260 V
Output accuracy (±):3 %
Sockets:without grounding
Cooling:passive
Mount:floor
All specifications
Video reviews
Volt Polska AVR Pro 10000VA configurations
Price for Volt Polska AVR Pro 10000VA |
---|---|---|---|---|
Volt Polska AVR Pro 2000VA 2 kVA | from 4 500 ₴ | 9 offers | ||
Volt Polska AVR Pro 3000VA 3 kVA | from 6 040 ₴ | 5 offers | ||
Volt Polska AVR Pro 5000VA 5 kVA | from 9 299 ₴ | 3 offers | ||
Volt Polska AVR Pro 10000VA 10 kVA | from 12 280 ₴ | 2 offers |
We recommendCompare using chart →