REAL-EL M13
Фото 9 |
REAL-EL M13 |
|
Надійна механічна клавіатура з жорстким металевим підсиленням, представлена на ринку найпопулярнішим брендом REAL-EL у 2023 році. Ця модель розрахована тривалий термін служби. Перемикачі Jiate мають ресурс напрацювання в межах 60 млн. кліків. Пристрій відрізняється наявністю RGB підсвічування кожної клавіші, при цьому світлові ефекти налаштовуються і регулюються. Комп'ютерна клавіатура REAL-EL M13 має повнорозмірну розкладку.
Є режим NKRO, завдяки чому пристрій розпізнає будь-які комбінації одночасно натиснених кнопок. На нижній кришці передбачений спеціальний канал для безпечного та акуратного прокладання шнура, щоб кабель можна було вивести на будь-який бік. Додатково знизу є дві ніжки, що дають можливість змінювати нахил кнопок. Розкладка отримала зручну клавішу Enter з L-подібною конструкцією. При використанні клавіатури в ігровому режимі можна легко та швидко заблокувати кнопку Win, що дозволить запобігти випадковому згортанню вікна з грою. Для підключення до комп'ютера використовується шнур із інтерфейсом USB. Завдяки металевому посиленню девайс стійко пручається навантаженням на скручування та прогин. Підсвічування дозволить добре бачити розкладку навіть у темряві.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL M13
Усі ціни 44 →Клавіатура REAL-EL M13 Grey (EL123100045) | 1 350 грн. |
Клавиатура REAL-EL M13 Grey (EL123100045) | 1 350 грн. |
Клавіатура REAL-EL M 13 Grey USB EL123100045 | 1 349 грн. |
Клавиатура REAL-EL M 13 Grey EL123100045 | 1 186 грн. |
Клавиатура REAL-EL M 13 grey механическая игровая с подсветкой | 1 282 грн. |