Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5209
Фото 9 | від 20 735 до 28 404 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5209
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5209) | 20 736 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5209) | 20 736 грн. |
2E Integer (2E-5209) | 20 999 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/8/512F/NVD730- | 21 159 грн. |
2E Integer (2E-5209) | 20 999 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо