Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5162
Фото 9 | від 15 356 до 21 065 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5162 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5162
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5162) | 15 356 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5162) | 15 356 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/16/512F/NVD103 | 15 669 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5162) 2E-5162 | 15 549 грн. |
ПК 2E Integer Intel i3-10100F/H510/16/512F/NVD1030-2/FreeDos/2E-S616/400W | 15 669 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо