Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5244
Фото 9 | від 12 615 до 17 834 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5244 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5244
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5244) | 13 024 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5244) | 13 024 грн. |
2E Integer (2E-5244) | 13 189 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/4/256F/int/FreeDos/2 | 13 289 грн. |
2E Integer (2E-5244) | 13 189 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо