Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5211
Фото 9 | від 18 402 до 21 215 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5211
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5211) | 18 962 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5211) | 18 962 грн. |
2E Integer (2E-5211) | 19 209 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/8/240F/NVD730- | 19 349 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо