Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5276
Фото 9 | від 14 405 до 20 359 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5276 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5276
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5276) | 14 846 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5276) | 14 846 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/16/512F/int/Fre | 15 149 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5276) 2E-5276 | 15 029 грн. |
ПК 2E Integer Intel i5-10400/H510/16/512F/int/FreeDos/2E-S616/400W 2E-5276 | 15 149 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо