Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5243
Фото 9 | від 12 574 до 14 495 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5243 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5243
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5243) | 12 975 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5243) | 12 975 грн. |
2E Integer (2E-5243) | 13 149 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/4/240F/int/FreeDos/2 | 13 239 грн. |
2E Integer (2E-5243) | 13 149 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо