Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9615
від 151 360 до 169 529 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4090, 24 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Contego Neo 56
Характеристики
2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9615
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9615) | 151 360 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9615) | 151 360 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16Gb, F1TB, NVD4090-24, B660, | 154 449 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9615) 2E-9615 | 153 339 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 154 449 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо