М'яч для фітнесу / фітбол 4FIZJO 4FJ0030
Фото 3 |
4FIZJO 4FJ0030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4FIZJO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4FIZJO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 4FIZJO 4FJ0030
Усі ціни 12 →М'яч для фітнесу 4FIZJO Anti-Burst діаметр 65 см блакитний (4FJ0030) | 800 грн. |
Мяч для фитнеса 4FIZJO Anti-Burst диаметр 65 см голубой (4FJ0030) | 800 грн. |
4FIZJO Фітбол 4FIZJO Anti-Burst 65 см, 4FJ0030 4FJ0030 | 799 грн. |
Мяч для фитнеса 4FIZJO Anti-Burst 65 см blue 4FJ0030 | 799 грн. |
М'яч для фітнесу (фітбол) 4FIZJO 65 см Anti-Burst Blue 4FJ0030 | 799 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →