М'яч для фітнесу / фітбол PowerPlay 4001-75
PowerPlay 4001-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4001-75
Усі ціни 52 →Мяч для фитнеса (фитбол) PowerPlay 4001 Ø75 cm Gymball Sky Blue + насос (P | 699 грн. |
Мяч для фитнеса PowerPlay 4001 75см Голубой + насос (PP400175SkyBlue) PP40 | 662 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75см Voilet + насос (PP400175Voilet) PP400 | 699 грн. |
Мяч для фитнеса PowerPlay 4001 75 см серебристый + насос | 639 грн. |
PowerPlay М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 75см Voilet + насос (PP400175Voi | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →