М'яч для фітнесу / фітбол SportVida SV-HK0289
SportVida SV-HK0289 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportVida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportVida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportVida SV-HK0289
Усі ціни 12 →М'яч для фітнесу SportVida Anti-Burst діаметр 65 см рожевий (SV-HK0289) | 700 грн. |
Мяч для фитнеса SportVida Anti-Burst диаметр 65 см розовый (SV-HK0289) | 700 грн. |
SportVida Фітбол SportVida 65 см Anti-Burst Pink, SV-HK0289 SV-HK0289 | 699 грн. |
Мяч для фитнеса SportVida Anti-Burst 65 см SV-HK0289 pink | 699 грн. |
М'яч для фітнесу (фітбол) SportVida 65 см Anti-Burst Pink SV-HK0289 | 699 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →