SSD A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB
![]() |
A-Data ALEG-710-2TCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB
| 12 984 грн. | ![]() |
SSD накопичувач Adata Legend 710 2 TB (ALEG-710-2TCS) | 16 841 грн. | ![]() |
| 18 740 грн. |
Модификації A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS
| Ціни на A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS |
|---|---|---|---|---|
| A-Data LEGEND 710 ALEG-710-1TCS 1 TB | від 7 873 грн. | 3 пропозиції | ||
| A-Data LEGEND 710 ALEG-710-2TCS 2 TB | від 12 984 грн. | 4 пропозиції | ||
| A-Data LEGEND 710 ALEG-710-256GCS 256 GB | від 2 986 грн. | 46 пропозицій | ||
| A-Data LEGEND 710 ALEG-710-512GCS 512 GB | від 3 684 грн. | 14 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →