SSD A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 ТБ
Відео 10Фото 3 |
A-Data ASX6000PNP-1TT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 ТБ
Усі ціни 27 →Adata Xpg SX6000 Pro 1 Tb (ASX6000PNP-1TT-C) | 3 108 грн. |
Adata Xpg SX6000 Pro 1 Tb (ASX6000PNP-1TT-C) | 3 022 грн. |
SSD накопичувач A-Data M.2 1TB XPG 6000 Pro NVMe PCIe 3.0 x4 2280 3D TLC A | 2 997 грн. |
ADATA XPG SX6000 Pro 1 TB (ASX6000PNP-1TT-C) | 2 907 грн. |
SSD M.2 ADATA XPG SX6000 Pro 1TB 2280 PCIe 3.0x4 NVMe 3D Nand Read/Write: | 3 667 грн. |
ще 20 пропозицій
ціна, об'єм, швидкість дуже дивні "відвали" після power-on | off Volodymyr Bortyuk: користуюся A-Data ASX6000PNP-1TT-C більше року
після "(Huananzhi X99-TF)" можна не читати |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C
Ціни на A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 ГБ | від 1 438 грн. | 4 пропозиції | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 ТБ | від 2 881 грн. | 27 пропозицій | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 ТБ | від 7 196 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Спершу думав що проблема в китайській матплаті (Huananzhi X99-TF), але інший NVME SSD (120гб модель від TeamGroup) так собі не веде, свап слотів теж проблему ніяк не вирішує.