Клавіатура
A4Tech KRS-85 USB
A4Tech KRS-85 USB |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech KRS-85 USB
Усі ціни 25 →A4Tech KRS-85 USB Black | 399 грн. |
Клавиатура A4-Tech KRS-85 USB, черная | 379 грн. |
Клавиатура A4Tech KRS-85 Black USB KRS-85 USB (Black) | 452 грн. |
Клавіатура дротова A4-Tech KRS-85 USB (Black) | 419 грн. |
Клавіатура A4Tech KRS-85 USB Black | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →