A4Tech Bloody B750N
Відео 4Фото 4 |
A4Tech Bloody B750N |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody B750N
Усі ціни 76 →A4Tech Bloody B750N Light Strike Green Switch Black | 1 499 грн. |
Клавіатура механічна A4-tech Bloody B750N Destiny | 1 799 грн. |
Клавіатура Bloody B750N Black | 2 249 грн. |
Клавіатура A4Tech B750N Bloody (Black) | 1 799 грн. |
Клавиатура A4Tech B750N Bloody (Black) | 1 799 грн. |
Купивши нещодавно, але можна сказати що вже місяць користуюсь, перша бюджетна оптика механіка, затримка справді мінімальна, але доведеться людям змиритися з досить нетихим звуком клацання, що може бути при друкуванні текстів, а так в іграх тиха і комфортна( технологія на оптиці справді дозволяє відчувати ігровий процес дуже точно))) після мембранки 15 річної просто небо і земля, вологозахист ( саме від вологи а не повного занурення у воду ) незмінна підсвітка (світлодіоди світять одним і тим самим кольором, але є різні режими роботи і можливість зміни яскравості) і може для когось звук клацання, особисто мене не дратує Валентин Бойко: користуюся A4Tech Bloody B750N менше місяця |
На швидкості світла
Bloody B750N — на зміну механічним світчам, де зчитування натискань відбувається шляхом замикання електричного контакту, поступово приходять оптичні, а точніше оптико-механічні, які спрацьовують після переривання пучка світла. Другий спосіб істотно швидший — затримка всього 0.2 мілісекунди, проти типових для механіки 0.5 мс.
Соковитий клік
Оптичні світчі у клавіатур Bloody називаються Light Strike (скорочено LK) і витримують до 100 мільйонів натискань. Вони належать до категорії клікаючих світчів, причому можливо навіть голосніше звичайної механіки. Для самого користувача це скоріше плюс, а ось для членів сім'ї або колег по роботі — може спочатку трохи дратувати. Зате підсвічування клавіш Neon додається.
Не боїться води
Крім того, пробіл, найбільша, а тому потенційно ламка клавіша, посилена подвійними гвинтами, подвійними пружинами і компенсаційною планкою. Ще більше надійності клавіатурі додають дренажні отвори. Звичайно, мити під напором води її не варто, але випадково пролиті півсклянки напою вона без проблем переживе.