A4Tech Bloody W60 Max
Відео 16Фото 28 |
A4Tech Bloody W60 Max |
|
Ефектна геймерська миша з якісним оптичним сенсором класу PRO, кабельним підключенням, оригінальним зовнішнім дизайном, RGB LED-підсвічуванням корпусу і фірмової кнопкою потрійного пострілу. Є однією з моделей середньої цінової категорії в лінійці ігрових маніпуляторів A4 Tech Bloody зразка 2020 року. Буде цікава початківцям і досвідченим геймерам, може бути корисна для професійних кіберспортсменів.
Корпус мишки A4 Tech Bloody W60 Max має агресивний геймерський зовнішній дизайн, якісно оптимізований для використання правою рукою. Матовий пластик забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею долоні і пальцями. Конструкція корпусу несиметрична, права кнопка трохи висунута вперед, що може заважати комфортному використанню лівою рукою. Корпус має витягнуту форму і добре підійде для долонно хвата.
У мишці використаний оптичний сенсор MAX BC3332-A 10K, який здатний працювати з роздільною здатністю від 100 до 10000 dpi. На нижній поверхні також перемикачі знаходяться частоти опитування USB-порту (від 125 до 2000 Гц) і LOD (висоти відриву). Металеві ніжки X'Glide забезпечують ідеальне ковзання з тканинним ігрових поверхонь. Миша підтримується фірмовим додатком, яке дозволяє перепризначувати клавіші, використовувати існуючі і створювати власні макроси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody W60 Max
Усі ціни 295 →A4Tech Bloody W60 Max Gun Grey | 950 грн. |
Миша A4Tech Bloody W60 Max (Gradient Red) | 1 019 грн. |
Миша Bloody W60 Max Stone Black | 1 375 грн. |
Мышка Bloody W60 Max Stone black W60 Max Bloody (Stone black) | 1 063 грн. |
Мышь A4Tech Bloody W60 Max Gradient Red | 1 055 грн. |
0 0 1 6 |
Дуже хороша ведмедик, користуюся вже півтора роки, за цю годину вона не змінила зовнішнього вигляду хоч і працює не в найкращих умовах. Зручно лежить у руці, багатофункціональна, легко налаштовувати, дріт у хорошій оплітці, приємне коліщатко, яскрава підсвітка. Працює на будь-якій поверхні, при чому швидко. Активовано версію ПЗ (доступ до макросів). Нема. Даниил Губин: користуюся A4Tech Bloody W60 Max більше року |