Мишка
A4Tech Bloody R90 Plus
Відео 6Фото 16 |
A4Tech Bloody R90 Plus |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody R90 Plus
Усі ціни 53 →A4Tech Bloody R90 Plus Wireless Black R90 PLUS BLOODY (BLACK) | 1 499 грн. |
Миша Bloody R90 Plus Wireless Black | 1 289 грн. |
Миша ігрова A4-Tech R90 Plus (чорна) | 1 499 грн. |
Мишка A4Tech Bloody R90 Plus | 1 295 грн. |
Мышь A4Tech Bloody R90 Plus | 1 219 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →