Мишка
A4Tech Bloody W95 Max
Відео 11Фото 11 |
A4Tech Bloody W95 Max |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody W95 Max
Усі ціни 70 →A4Tech Bloody W95 Max Black W95 MAX BLOODY (BLACK) | 1 000 грн. |
Миша Bloody W95 Max Black | 1 099 грн. |
Миша ігрова Bloody W95 Max, чорна | 1 249 грн. |
Мышка A4Tech W95 Max Bloody Black USB W95 Max Bloody (Black) | 1 156 грн. |
Мышь A4Tech W95 Max Bloody (Black) | 1 146 грн. |
ще 20 пропозицій
Програмовані кнопки Для великої долоні (20,5 см) дуже не зручна, при використанні болить мізинець і безіменний палець, не зручно тримати праву затиснуту кнопку і переміщати мишку відриваючи від килимка Olimeean: користуюся A4Tech Bloody W95 Max менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →