A4Tech Bloody W90 Pro
Відео 6Фото 3 |
A4Tech Bloody W90 Pro |
|
Не надто дорога ігрова миша, заточена на тривалий термін служби. Для цього виробник використовував прогумоване колесо прокрутки( скролл), кнопки з технологією подвійного покриття, металеві ніжки, які усувають тертя практично на будь-якій поверхні, підвищують точність і плавність рухів, і мікроперемикачі з ресурсом в 50 мільйонів кліків. ДО РЕЧІ, заявлено, що ніжки здатні подолати понад 300 кілометрів, а скролл витримує понад 500 тисяч обертів.
Тут використовується дротове підключення за допомогою кабелю довжиною 1.8 м. A4 Tech Bloody W90 Pro використовує оптичний сенсор PixArt 3389 з наступними характеристиками: 16000 DPI, 12000 FPS, 400 IPS і прискорення 50 G. У результаті модель стане надійним помічником в іграх, де необхідна швидка реакція. Ви можете налаштувати частоту опитування (125, 500, 1000, 2000 Гц), висоту відриву (LOD) і запрограмувати кнопки залежно від своїх побажань і потреб. Крім цього, за замовчуванням встановлено 5 типів RGB-підсвічування, але ви зможете самостійно змінювати налаштування світлових ефектів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody W90 Pro
Усі ціни 54 →A4Tech Bloody W90 Pro Stone Black W90 PRO BLOODY (STONE BLACK) | 1 499 грн. |
Мышь A4Tech Bloody W90 Pro Stone Black | 1 187 грн. |
Мишка A4Tech Bloody W90 Pro Stone Black | 1 239 грн. |
Миша A4Tech Bloody W90 Pro Stone Black W90 Pro Bloody (Stone black) | 1 215 грн. |
A4Tech BLOODY W90 Pro Activated Stone Black | 1 499 грн. |