Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-59HM] (NH.QM0EP.001)
Відео 26Фото 14 | від 43 365 до 61 383 грн. Порівняти ціни 39 →2022 рікNitroігровийматовий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12500H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Acer Nitro 5 AN515-58 140
Характеристики
Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-59HM] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-59HM]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001) Obsidian Black NH.QM0EP.001 | 48 999 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001) | 43 365 грн. |
Acer Nitro 5 2023 NH.QM0EP.001 | 45 599 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QM0EP.001) | 43 365 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-59HM Black (NH.QM0EP.001) | 48 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
22 грудня 2023, 14:56
Який tdp відеокарти (NH.QLZAA.001) ? #
Який tdp відеокарти ноутбука Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-56CH] (NH.QLZAA.001) ?
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Рекомендуємо