Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3] (NH.QLZEP.00L)
Відео 26Фото 14 | від 42 899 до 57 802 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 12650H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Acer Nitro 5 AN515-58 140
Характеристики
Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-71N3]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L) | 42 899 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L641TB) | 57 802 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L) | 49 688 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L) | 42 899 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-58-71 NH.QLZEP.00L | 45 590 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L) NH.QLZEP.00L | 49 920 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L) | 50 749 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-71N3 (NH.QLZEP.00L641TB) | 56 699 грн. |
Закрити
22 грудня 2023, 14:56
Який tdp відеокарти (NH.QLZAA.001) ? #
Який tdp відеокарти ноутбука Acer Nitro 5 AN515-58 [AN515-58-56CH] (NH.QLZAA.001) ?
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Рекомендуємо