Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-54 [AN517-54-56ZQ] (NH.QF8EP.002)
Відео 10Фото 12 | від 34 799 до 41 599 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 11400H, 2.7 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.7 кг |
Модифікації Acer Nitro 5 AN517-54 30
Характеристики
Acer Nitro 5 AN517-54 [AN517-54-56ZQ] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN517-54 [AN517-54-56ZQ]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN517-54 (NH.QF8EP.002) | 34 799 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-54 (NH.QF8EP.002) AN517-54 || NH.QF8EP.002 | 35 674 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 144Hz (NH.QF8EP.002) | 36 330 грн. |
Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 144Hz (AN517-54 || NH.QF8EP.002) | 37 714 грн. |
Acer Nitro 5 AN517-54 (NH.QF8EP.002) 115878 | 41 599 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 i5-11400H/16 ГБ/512 RTX3050 144 Гц (AN517-54 || NH.QF | 35 160 грн. |
Acer Nitro 5 AN517-54 (NH.QF8EP.002) | 34 799 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512 RTX3050 144Hz (AN517-54 || NH.QF8E | 39 157 грн. |
Закрити
Нормальний ноут для роботи та ігор, але цей ноут не підійде художникам і тим, хто працює з фото. Дуже низька якість передачі кольору. А так досить спритний Хороше охолодження. Гріється менше за своїх побратимів. Дуже низька передача кольору. Не підійде художникам і тим, хто працює з фото. Ihor: |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
19 вересня 2021, 20:03
SRGB, Цветовой охват (NTSC) #
Хотелось бы узнать значение цветового охвата по sRGB и (NTSC) ??
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Рекомендуємо