Ноутбук Dream Machines G1650-17 NH77HHQ [G1650-17UA70]
Фото 3 | від 40 384 до 40 999 грн. Порівняти ціни 5 → |
Модифікації Dream Machines G1650-17 NH77HHQ 1
Характеристики
Dream Machines G1650-17 NH77HHQ [G1650-17UA70] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines G1650-17 NH77HHQ [G1650-17UA70]
Сортувати
Dream Machines G1650-17 Black (G1650-17UA70) | 40 999 грн. |
Dream Machines G1650-17 (G1650-17UA70) Black G1650-17(G1650-17UA70)Black | 40 999 грн. |
Dream Machines Ноутбук G1650-17 17.3FHD IPS 144Hz/Intel i5-11400H/16/500F/ | 40 384 грн. |
Dream Machines G1650-17 Black (G1650-17UA70) | 40 999 грн. |
Закрити
Рекомендуємо