Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-3294] (NX.VPVEU.00R)
Відео 1Фото 8 | від 15 999 до 29 549 грн. Порівняти ціни 7 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i3, 1115G4, 3 ГГц Відеокарта:UHD Graphics Xe G4 48EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 10 Pro Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Acer TravelMate P2 TMP215-53 17
Характеристики
Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-3294] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer TravelMate P2 TMP215-53 [TMP215-53-3294]
Сортувати
Acer TravelMate P2 TMP215-53 Shale Black (NX.VPVEU.00R) | 15 999 грн. |
Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 (NX.VPVEU.00R) | 17 254 грн. |
Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 (NX.VPVEU.00R) | 16 799 грн. |
Ноутбук Acer TravelMate P2 TMP215-53 (NX.VPVEU.00R) | 16 692 грн. |
Acer TravelMate P2 TMP215-53 Shale Black (NX.VPVEU.00R) | 15 999 грн. |
Acer Ноутбук TravelMate P2 TMP215-53 15.6FHD IPS/Intel i3-1115G4/8/256F/in | 29 549 грн. |
Закрити
Майже все.
+наявність шторки для камери +Непоганий але в той же час економний відсоток +SSD у мене попався від Samsung (MZVLQ512HBLU) - а це на хвилиночку NVME який коштує в 1,5 рази дорожче за будь-яку іншу будь-яку іншу фірму. +все що в характеристиках, але це топ. детальніше у коментах + у комплекті дали металеву рамку для встановлення додаткового звичайного SSD 3.5. І провід підключення його до материнки. Мабуть там є місце разів дали і те, й інше. - Убогий тонюсенький провід живлення від БЖ. у мене на навушники йде товстіший провід ніж тут дали до ноуту. Він же перегнеться і порветься дуже швидко. ппц
- конектор живлення тоненький і дуже крихкий. Дитина розсмикує швидко це 100% Руслан Андр: користуюся Acer TravelMate P2 TMP215-53 менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо
Сподобалося ще: Wi-Fi 6, BlueToоth 5, сканер відбитка пальця у верхньому лівому кутку тачпада. Можливість підключити 2 моніки. USB – не 2шт як зазвичай на такі дрібні ставлять а 3шт. Живлення в лівому верхньому кутку та всі гнізда у лівій панелі. Тільки праворуч один єдиний порт USB - типу миші. Продумано ж млинець )
Можливість розширити оперативну пам'ять до 32 гіга.
Батарея не знімна. а всередині.
Вентиль охолодження майже посередині, всмоктування повітря знизу, вихід на зад.