Літня шина Achilles Desert Hawk H/T 2 265/60 R18 114H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Achilles Desert Hawk H/T 2 265/60 R18 114H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Achilles 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Achilles.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Achilles Desert Hawk H/T 2 265/60 R18 114H
Усі ціни 21 →Achilles Desert Hawk H/T2 265/60 R18 114H XL | 4 230 грн. |
Achilles Desert Hawk H/T2 265/60 R18 114H XL | 3 630 грн. |
Achilles Desert Hawk H/T 2 265/60 R18 114H | 4 695 грн. |
Летние шины Achilles Desert Hawk H/T 2 265/60 R18 114H XL 1001123045 | 4 232 грн. |
Achilles Desert Hawk H/T 2 (265/60R18 114H) | 4 095 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →