Литий диск ZF FE181 7x18/5x112 ET43 DIA57,1
від 5 320 до 6 512 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації ZF FE181 2
Характеристики
ZF FE181 7x18/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE181 7x18/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZF FE181 R18 W7 PCD5x112 ET43 DIA57.1 (BMF) 1001976296 | 5 543 грн. |
ZF ZF ZF-FE181 (R18 W7.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1) BMF | 6 237 грн. |
Диски ZF FE181 7x18 5x112 ET43 DIA57,1 (BMF) | 5 320 грн. |
ZF FE181 7x18 5x112 ET43 DIA57.1 BMF | 6 180 грн. |
ZF FE181 BMF (R18 W7.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1) | 5 497 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі