Литий диск Zorat BK758 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 5 932 до 7 262 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK758 2
Характеристики
Zorat BK758 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK758 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW BK758 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (DMG) 1002110574 | 6 172 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK758 R18 W7.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 DMG | 6 418 грн. |
ZW BK758 7,5x18/5x114,3 D67,1 ET40 DMG | 6 171 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK758 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) DMG | 6 992 грн. |
ZW BK758 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) DMG | 6 379 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі