Електрочайник Adler AD 1244 2000 Вт 2.5 л
Фото 11 |
Adler AD 1244 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1244 2000 Вт 2.5 л
Усі ціни 17 →Adler AD 1244 | 730 грн. |
Adler AD 1244 | 1 060 грн. |
Електрочайник Adler AD 1244 | 576 грн. |
Чайник Adler AD 1244 | 716 грн. |
Чайник електричний Adler AD 1244 2,5L | 722 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Adler AD 1244:
- Обертання на підставці на 360 º
- Відсік для зберігання шнура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →