Електрочайник ECG RK 1759 2200 Вт 1.7 л
Фото 10 |
ECG RK 1759 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG RK 1759 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 29 →Електрочайник ECG RK 1759 Classica Bruno | 674 грн. |
ECG RK 1759 Classica Bruno | 766 грн. |
ECG RK 1759 Classica Bruno | 1 130 грн. |
Чайник ECG RK 1759 Classica Grigio | 674 грн. |
Електрочайник ECG RK 1759 Classica Grigio | 704 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →