Щітка Adler AD 2113
Фото 8 |
Adler AD 2113 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2113
Усі ціни 19 →Фен-щітка Adler AD 2113 | 744 грн. |
Стайлер для волосся Adler AD 2113 60 Вт | 803 грн. |
Плойка Adler AD 2113 | 961 грн. |
Плойка Adler AD-2113 | 817 грн. |
Плойка для волосся ADLER AD 2113 ПОЛЬЩА (SOLIN) 26 мм з гребінцем для зави | 921 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →