Фен Adler AD 2259
Фото 10 |
Adler AD 2259 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2259
Усі ціни 13 →Фен дорожній Adler AD 2259 1200W | 445 грн. |
Фен Adler AD 2259 | 384 грн. |
Фен дорожній складаний Adler AD 2259 White/Pink S | 577 грн. |
Фен для волосся електричний складаний Adler AD 2259 Білий з рожевим 1200 В | 595 грн. |
Фен для волосся Adler AD 2259 1200W зі складною ручкою pink | 650 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →