Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Adler

Щітка Adler AD 2324

Фото - Фен Adler AD 2324
Фото 7
Adler AD 2324
Колір
Тип пристрою
щітка
Потужність
32 Вт
Температурні режими
5
Регулювання температури
130, 150, 170, 190, 210 °C
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
автоматичне вимкнення / через 60 хвилин /
Насадки і комплектація
щітка
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.8 м
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 2324

Усі ціни 49 →

Щітка ADLER AD 2324

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
605 грн.

Adler Електрогребінець Adler AD 2324 Green

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
649 грн.

Випрямляч Adler Ad 2324

Тип: Выпрямитель / Призначення: Профессиональный / Потужність, Вт: 45 / Кількість температурних режимів: 5 / Довжина мережево... щего шнура, м: 1.8
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
634 грн.

Випрямляч Adler Ad 2324

Тип: Выпрямитель / Призначення: Профессиональный / Потужність, Вт: 45 / Кількість температурних режимів: 5 / Довжина мережево... щего шнура, м: 1.8
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
628 грн.

Adler AD 2324 AD2324

Довжина кабелю/1,8 м|Колір виробника/Зелений|Габарити упаковки (ВхШхГ)/5 х 32 х 8 см|Температура нагріву/130 - 210 °С|Спожива... щена потужність, Вт/120 Вт|Габарити (ВхШхГ)/28 х 4,5 х 3,8 см|Додатково/Петля для підвішування, Поворот шнура на 360°, Термоізольований наконечник|Кількість температурних режимів/5|Регулювання температури/Так|Покриття пластин / насадок/Кераміка|Час нагріву/Ні|Тип випрямляча/Щітка|Вага/0,3 кг|Тип/Випрямляч волосся|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Дисплей/Ні|Особливості/Автоматичне відключення, Захист від перегрівання, Регулювання температури|Комплектація/Вирівнювач волосся, Інструкція, Гарантійний талон|Вага в упаковці, кг/0,48 кг|Бренд/Adler
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
765 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 2324

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна