Фен Adler AD 2247
Фото 8 |
Adler AD 2247 |
|
Компактний розмір, зручний при транспортуванні.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2247
Усі ціни 7 →Фен Adler AD 2247 | 389 грн. |
Фен для волосся дорожній Adler AD-2247 1400 Вт | 601 грн. |
Фен Adler AD 2247 | 749 грн. |
Фен для волосся дорожній Adler AD 2247 1400W | 569 грн. |
Фен Adler AD 2247 1400W дорожній з концентратором насадкою | 569 грн. |
Фен дорожній 1400W для волосся Adler AD 2247 | 575 грн. |
Дорожній фен для волосся 1400W Adler AD 2247 | 569 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →