Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Adler

Випрямляч-праска Adler AD 2329

Фото - Фен Adler AD 2329
Фото 15
Adler AD 2329
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
54 Вт
Температурні режими
6
Регулювання температури
130, 150, 170, 190, 210, 230 °C
Ширина пластини
25 мм
Довжина пластини
110 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка / + кератин /
Функції
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
випрямляч
термокилимок
чохол / футляр
Дисплей
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
453 г
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Праска оснащена фіксатором пластин для безпечного зберігання та транспортування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 2329

Усі ціни 10 →

Стайлер Adler AD 2329 Black

Стайлер Adler AD 2329 Black — компактний вирівнювач волосся з керамічно‑кератиновим покриттям пластин, що забезпечує м’яке ко... щевзання та природний блиск. Широкі рухомі пластини 25×110 мм рівномірно притискають пасмо для швидкої та ефективної укладки; шість рівнів нагріву до 230°C дозволяють підібрати температуру під тонке або густе волосся. Потужність 54 Вт, обертальний шнур 1,8 м і блокування рукояток роблять пристрій зручним у побуті та подорожах. Функції включають автовимкнення для безпечного використання; без йонізації та без знімних пластин. Ідеальний для щоденного випрямлення і швидкого створення охайного вигляду пасм.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 569 грн.

Випрямляч Adler AD 2329

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
749 грн.

Вирівнювач для волосся ADLER AD 2329 POLAND кератино-керамічний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 121 грн.

Випрямляч для волосся Adler AD 2329 Бузковий керамічні пластини 6 температур 54 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 386 грн.

Керамічно-кератиновий випрамляч вирівнювач для волосся Adler AD 2329 LCD 54Вт 130°C – 230°C

Маркетплейс: Rozetka.ua  Флешмоб З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
946 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 2329