Фен Adler AD 2263
Фото 9 |
Adler AD 2263 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2263
Усі ціни 15 →Фен Adler AD 2263 1800W | 612 грн. |
Фен Adler AD 2263 | 527 грн. |
Фен дорожній складаний Adler AD-2263 синій S | 777 грн. |
Фен Adler AD-2263 1800 Вт | 744 грн. |
Фен зі складною ручкою Adler AD 2263 1800Вт | 857 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →